Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli utwierdziło nas w przekonaniu, że jakość surowców, materiałów i wszystkich akcesoriów wykorzystywanych przy produkcji mebli jest elementem kluczowym. Maszyny wykorzystywane do produkcji oraz warunki panujące w hali produkcyjnej mają nie mniejszy wpływ na jakość i trwałość produkowanych elementów. Z tych powodów S22 wykorzystuje wyłącznie produkty najwyższej jakości, zaczynając od płyt laminowanych, płyt mdf, fornirów i lakierów. W przypadku frontów z litego drewna współpracujemy z firmą "Drewpol", która gwarantuje najwyższą jakość, a szeroka gama oferowanych frontów zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Wszystkie elementy są wykonywane na skomputeryzowanych centrach obróbczych CNC, obsługiwanych przez fachowców wyspecjalizowanych w pracy na tych konkretnych maszynach i wciąż uczestniczących w szkoleniach mogących dodatkowo udoskonalić ich umiejętności.
Lakierowanie odbywa się w odpowiednio przygotowanych do tego pomieszczeniach, nie mniej ważna jest ilość nakładanych warstw lakierniczych i odpowiednia gradacja przy polerowaniu końcowym. Osoby pracujące w naszej lakierni cechuje wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o końcowy efekt przygotowywanych elementów.
Każda osoba pracująca przy wykonywaniu mebli robi to z największą dbałością i indywidualnym podejściem do każdego zamówienia, bo wszyscy kierujemy się maksymą "z pasją do mebli".