O nas

Studio VentiDue

Studio VentiDue od wielu lat zajmuje się projektowaniem i sprzedażą wysokiej jakości mebli pod wymiar.

Nasz zespół stanowią osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, gwarantujące skuteczność w działaniu.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, znajomości najnowszych trendów w architekturze staramy się sprostać indywidualnym oczekiwaniom klienta i stworzyć funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania projektowe. Naszym zadaniem jest nie tylko projektowanie mebli kuchennych, do salonu, łazienki, garderoby czy przedpokoju, ale kreowanie wnętrz, w których będą Państwo z satysfakcją spędzali czas. Najwyższej jakości materiały, wykończenie, jakość detalu pozwalają nam uzyskać harmonię wnętrza całego domu gwarantując niepowtarzalny klimat przyjazny domownikom.

Nasz partner Fabryka mebli TORE, posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce oraz korzysta wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość wykonanych mebli.

Sklep Internetowy

Zapraszamy również do naszego Internetowego sklepu, w którym znajdziecie Państwo meble inspirowane dziełami wybitnych projektantów, takich jak Le Corbusier, Arne Jacobsen czy Isamu Noguchi. Oferujemy setki propozycji nowoczesnych mebli, wyróżniających się na rynku meblarskim wyrazistą formą i niezwykłą starannością wykończeń. Proponujemy Państwu meble oraz lampy, pośród których z pewnością znajdziecie wyposażenie spełniające Wasze oczekiwania.

Unikalna forma i funkcjonalność

Wszelkie dostępne meble oraz lampy wykonane zostały z należytą starannością, tak abyście mogli cieszyć się z dokonanego zakupu przez długie lata. Gwarantujemy, że nasze propozycje stworzone są wyłącznie z najwyższej klasy produktów. Wszystkie elementy skórzane, drewniane, metalowe oraz materiałowe wymagające szczególnej precyzji, wykańczane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. To właśnie połączenie piękna i dokładności pozwala nam projektować ekskluzywne meble stylowe, dzięki którym Państwa domy i miejsca pracy zmienią swój charakter.

Decydując się na zakup nowoczesnych mebli w sklepie internetowym S22 możecie być Państwo pewni, że dokonujecie trafnego wyboru. Nasi projektanci i rzemieślnicy od lat z sukcesem tworzą wyposażenia domów i pracowni, które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

W sklepie internetowym znajdą Państwo też polecane przez nas sprzęty AGD. Dzięki wieloletniej współpracy z najbardziej renomowanymi producentami, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny i sprawną realizację zamówień.

Nasz zespół

Justyna Wochna-Bulicz

“Szefowa”. Od ponad 15 lat (nie wypominając wieku) zajmuje się koordynowaniem projektów i współpracą z biurami projektowymi w całej Polsce, skutecznie dba o sprawne funkcjonowanie Studia VentiDue.

Sławek Szewczuk

Posiada 20 letnie doświadczenie w projektowaniu mebli. Cechuje go kreatywność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Ponad 1000 zrealizowanych przez niego projektów może mówić samo za siebie.

Michał Bulicz

“Główny dowodzący”. Projektuje meble od niemal 10 lat a z branżą wnętrzarską związany jest od 1995 roku. Profesjonalny, zdecydowany . Niezwykle szybko i trafnie przenosi na projekt wnętrze i charakter człowieka.

Alicja Walas

Nasz nowy “Nabytek” (od połowy 2017 r.), ale z bardzo długim bo już 18-letnim stażem w projektowaniu mebli. Temperamentna, lubiąca ludzi, z pewnością sprawnie i profesjonalnie przygotuje projekty spełniające oczekiwania każdego klienta.